Oppo Ekran Görüntüsü/ScreenShot
Yazar: Kategori: Telefon
Tuş ile Ekran Görüntüsü Alma
Birçok Android telefonun barındırdığı bir yöntemle ekran görüntüsünü almak için Ses kısma tuşu ve Güç tuşuna aynı anda 1-2 saniye boyunca basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Üç Parmakla Ekran Görüntüsü Alma
Birçok OPPO modelinde bulunan bu özellik ile üç parmağınızla ekran görüntüsü alabiliyorsunuz. Yapmanız gereken şey çok basit! Üç parmağınızı aynı anda ekranın üstünden aşağıya doğru çekerek ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Öncelikle bu özelliği açık konuma getirmeniz gerektiğini hatırlatalım. Özelliği açmak için Ayarlar > Akıllı Kolaylık > Jest ve Hareket yolunu takip ederek 3 parmakla ekran görüntüsü seçeneğini açık konuma getirin.

Screen Capture with Button

A method hosted by many Android phones is to take a screen count with the Volume down keys and Power Simultaneously take screenshots for 1-2 seconds.

Taking a screenshot with three fingers

With this feature found in many OPPO models, you can take screenshots with three fingers. It’s very simple what you have to do! Take the screen by swiping down with three fingers at the same time and above it. First of all, let’s remind you to turn this feature on. To turn on the feature, the 3-finger display option can be turned on by following the Settings> Smart Convenience> Gesture and Gesture path.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın